İcf Ligleri
İcf Ligleri
İcf Ligleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İcfnin en iyi sitesi olmaya adayız

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapAnasayfa

Derbide İkiye Bölündüm

YazarMesaj
İcf Federasyon
Admin
Admin
İcf Federasyon

Erkek Mesaj Sayısı : 176

Derbide İkiye Bölündüm Empty
MesajKonu: Derbide İkiye Bölündüm   Derbide İkiye Bölündüm Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:17 pm

Alex, eşinin geçen hafta boyunca karın ağrısı çektiğini, ancak bundan çok endişe duymadıklarını belirterek, şu açıklamayı yaptı: "Fakat pazar günü ağrıları arttı ve doktora gitti. Büyük bir enfeksiyon tespit edildi ve Laparoskopi yapılmasına karar verildi. Bunların hepsini maçtan önce biliyordum ve en iyi şekilde maça konsantre olmam için yeterli zamanım vardı. Evde her şey iyiydi ve sadece maça konsantre oluyordum. Ancak öğleden sonra eşimin ameliyat olması gerektiği haberi geldi. Gerçekten bu iki şeye birden tahammül etmeyi başaramadım. Bir tarafta önemli bir maç, diğer yanda ameliyat odasındaki eşim. Ve ben hiçbir şey bilmiyordum. Stada kafam tamamen bölünmüş olarak gittim."

Fenerbahçeli Alex, kendisi için "oldukça zor geçen 78 dakikadan sonra" Beşiktaş ile berabere kaldıklarını ve 2 puan kaybettiklerini yazdı. Eşinin hastaneden çıktığını ve evde olduğunu bildiren Alex, "Kulüp içindeki işim devam ediyor. Evde ise sadece eşimin en kısa zamand
https://icfleague.catsboard.com

Derbide İkiye Bölündüm
1 sayfadaki 1 sayfası